Válečné tažení IV – Poslední císař

  • Termín: pátek 28.6. – neděle 7.7.2024
  • Místo: Budkovice
  • Plná cena: 4000 Kč, cena se slevou: 2500 Kč, sponzorská cena: 5000 Kč
  • Doporučený věk 10 – 15 let
  • Přihlásit se »

Válečné tažení IV – Poslední císař

Stále jde o relativně novou hru (poprvé zařazena v roce 2020), která navazuje na oblíbené Templáře. V minulém roce se táborové armádě navzdory strašlivé morové ráně podařilo odrazit arabské hordy a zachránit tak nově vytvořené španělské království. Když tedy pominulo nebezpečí na západě, nastal čas obrátit naši pozornost na východ. Vyslyšíme výzvu byzantského císaře Konstantina XI. a vypravíme se osvobodit obléhanou Konstantinopoli.

Hlavním prvkem hry bude opět bitevní plán, do kterého bude nutné zakreslit neznámé kraje, kterými se bude výprava ubírat. V cestě jí budou stát rozlehlé pláně, neprostupné lesy, ponuré bažiny, nebo nezdolné hrady. Každou oblast je nutné dobít od neústupných nepřátel a ubránit před možnými protiútoky. Bojové činnosti na tomto turnusu převažují, úspěch výpravy však vyžaduje celou řadu úkolů, při kterých si na své přijdou i méně bojechtiví jedinci. Přidejte se k válečnému tažení, pomozte posílit naši armádu, ubraňte tábor před nočními sabotážemi, prozkoumejte neznámé země a dokažte, že dny Byzance ještě nejsou sečteny!

Oznámení pro starší účastníky:

Tento turnus je stejně jako ostatní určený pro kluky do patnácti let dosaženého věku včetně. Pokud je vám již šestnáct nebo víc a stále máte zájem podílet se na táborových aktivitách, můžete vyzkoušet cestu saracéna či pomocného vedoucího. V případě zájmu napište na adresu zavrel.kuba@seznam.cz. Vzhledem k větší zodpovědnosti a jinému charakteru činností, které od pomocného personálu vyžadujeme není vaše přijetí automatické, ale schvaluje ho na základě potřeby a dalších kritérií tým vedoucích.

Válečné tažení III – Půlměsíc na západě
Válečné tažení III – Půlměsíc na západě
Válečné tažení II – Století krve
Válečné tažení – Král železný a zlatý